Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Провідний інженер з охорони праці та пожежної безпеки в Києві
  5. Провідний інженер з охорони праці та пожежної безпеки
  Відправити резюме

  Провідний інженер з охорони праці та пожежної безпеки

  Заблокована
  6 317 грн.
    4 січня  Київ 
  Компанія: КЗ ТВЗК "Театр ляльок на лівому березі Дніпра"  (https://jobs.ua/company-kz-tvzk-teatr-lyalok-na-lvomu-berez-dnpra-186574) (Всі вакансії)
  Рубрики:Охорона, безпека

  Контакти

  Контактна особа:Олена Бєляєва
  Адреса:02002, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 1-Б

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:від двох років
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Требования:

  Обязанности: 1. Здійснює контроль за додержанням у Театрі законодавчих та інших нормативних актів з охорони праці, за наданням робітникам встановлених пільг і компенсацій за умовами праці. У процесі виробництва, а також у проектах нових виробничих об’єктів та тих, що реконструюються, бере участь у прийманні їх до експлуатації.

  2. Вивчає умови праці на робочих місцях, готує і вносить пропозиції щодо розроблення і упровадження більш досконалих конструкцій техніки, запобіжних і блокувальних пристрою, інших засобів захисту від впливу небезпечних і шкідливих виробничих факторів.

  3. Бере участь у складанні розділу «Охорона праці» колективного договору, у розслідуванні випадків виробничого травматизму, професійних і виробничо-обумовлених захворювань, вивчає їх причини, аналізує ефективність впроваджуваних заходів щодо їх запобігання.

  4. Розробляє та погоджує з керівництвом внутрішню документацію, що стосується охорони праці та протипожежної безпеки, зокрема, інструкції з охорони праці для працівників Театру.

  5. Ознайомлює працівників Театру з правилами охорони праці та протипожежної безпеки. Проводить інструктажі, семінари лекції з питань охорони праці та протипожежної безпеки для працівників Театру.

  6. Бере участь у проведенні перевірок, обстежень технічного стану будівель, споруд, устаткування, машин і механізмів, ефективності роботи вентиляційних систем, стану санітарно-технічних пристроїв, санітарно-побутових приміщень, засобів колективного та індивідуального захисту працівників, визначенні їх відповідності вимогам нормативних правових актів з охорони праці і у разі виявлення порушень, які створюють загрозу життю і здоров’ю працівників або можуть привести до аварії.

  7. Вживає заходів щодо припинення експлуатації машин, устаткування і виконання робіт у цехах, на дільницях, на робочих місцях.

  8. Складає звітність з охорони праці за встановленими формами і у відповідні терміни.

  9. Виконує завдання та обов’язки передбачені для служби охорони праці Положенням про службу охорони праці. Забезпечує дотримання Правил охорони праці для працівників театрів і концертних залів затверджених наказом Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду від 25.12.2009 № 210.

  10. Надає методичну допомогу у складанні переліків професій і посад, відповідно до яких працівники мають проходити обов’язкові медичні огляди, а також переліки професій посад, відповідно до яких на основі чинного законодавства надається компенсація та пільги за важкі, шкідливі або небезпечні умови праці; під час розроблення і перегляду інструкцій з охорони праці, стандартів підприємства, системи стандартів безпеки праці; з організації інструктажу, навчання і перевірки знань працівників з охорони праці.

  11. Бере участь у розробленні заходів щодо запобігання професійним захворюванням і нещасним випадкам на виробництві, поліпшення умов праці і доведення їх до вимог нормативних правових актів з охорони праці, а також надає організаційну допомогу з виконання розроблених заходів.

  12. Контролює вчасне виконання приписів органів державного нагляду і контролю за додержанням чинних норм, правил і інструкцій з охорони праці, стандартів безпеки праці.

  13. Бере участь у розгляді питання про відшкодування роботодавцем шкоди заподіяної працівникам каліцтвом, професійним захворюванням або іншим пошкодженням здоров’я, пов’язаним з виконанням ними трудових обов’язків.

  14. Проводить вступні інструктажі з охорони праці з усіма, хто приймається на роботу, приїздить у відрядження, учнями і студентами, які прибули на проходження виробничого навчання або практику.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору