UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Кам'янському (Кам'янськ. гр. Кам'янськ. р-н. Дніпропетровська обл.)
  4. Робота Сборщик корпусной мебели в Україні
  5. Сборщик корпусной мебели
Відправити резюме

Сборщик корпусной мебели

Заблокована
Компанія: СПД Заец В.В.  (https://jobs.ua/company-spd-zaets-vv-106543) (Всі вакансії)
Рубрики:Інші пропозиції; Виробництво; Робота без кваліфікації

Контакти

Телефон: +38 (093) 424-24-01
Контактна особа:КТК МЕБЕЛЬ

Побажання до співробітника

Освіта:не має значення
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:часткова зайнятість

Опис вакансії

Днепродзержинск, Днепропетровск. KTK МЕБЕЛЬ на постоянную роботу требуются Сборщик мебели. Работа заключается в сборке корпусной мебели на адресе у заказчика. График работы под заказчика (возможность совмещение с основной работой). Зарплата по договоренности. Возраст от 22 лет и старше. Условия приема на роботу: качество сборки, опрятная внешность, позитивно общение с заказчиком. Опыт работы не менее 2 лет, инструмент ваш. За более подробной информацией обращайтесь по телефонам. На письма не отвечаем. На электронную почту не заходим.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Часто шукають

↑ Вгору