Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Вакансії
 3. Кам'янське

Робота в Кам'янському. Пошук вакансій

Вакансії 1-6 з 6
Показати: 
 • Освіта: не має значення Досвід роботи: бажано Графік роботи: віддалена робота

  Вимоги:

  • Наличие ПК (компьютера или ноутбука) и головной гарнитуры (возможность приобрести).
  • Свободное владение...
 • Автомойщик  4 000 грн.
  Освіта: не має значення Досвід роботи: бажано Графік роботи: повний робочий день

  В г.Каменское (Днепродзержинск), срочно требуется автомойщик, мастер химчисток, полировщик, можно без опыта работы обучаем. Можно...

 • Освіта: середня Досвід роботи: не вимагається Графік роботи: часткова зайнятість

  Требования: Требуются активные коммуникабельные раздатчики листовок на частичную занятость от 20 лет.(предпочтение пенсионерам и...

 • Сборщик мебели  9 000 грн.
  Освіта: середня Досвід роботи: від двох років Графік роботи: додатковий заробіток

  Требования: Требуется сборщик мебели с опытом работы от 3 лет СО СВОИМ ИНСТРУМЕНТОМ!!!.

  Обязанности: Сборка мебели у...

 • Освіта: середня Досвід роботи: обов'язковий

  Требуется электронщик с опытом по ремонту и настройке плат управления сварочных аппаратов. Рабочий день с 9:00 до 17:00. Возможно...

 • Освіта: середня Досвід роботи: бажано Графік роботи: повний робочий день

  Требования:

  • базовые знания по электротехнике;
  • легко обучаемый;
  • исполнительный;...

Пошук роботи в Кам'янському - поради експертів

Працевлаштування в невеликому місті (районному центрі або місті обласного значення) завжди має свою специфіку. Чим ринок праці в невеликих містах відрізняється від працевлаштування в обласних центрах? Розглянемо на прикладі міста Кам'янське:

Спосіб пошуку інформації.

Часто знайти роботу в Кам'янському, простіше і швидше через знайомих (чого, наприклад не скажеш про пошук роботи в Сумах і інших великих містах). Оскільки це невелике місто, де всі один одного знають, вакансії в Кам'янському, в більшості випадків закриваються знайомими і друзями роботодавця.

Також звертайте увагу на пропозиції роботи з інших міст, які розташовані поблизу.

Джерела вакансій і резюме.

Пошук роботи в Кам'янському в 70% випадків здійснюється через місцеві джерела інформації про вільні вакансії - районних газетах, оголошеннях на стовпах, місцевому телебаченню і т.д. Але це стосується місцевих роботодавців.

Якщо ж пропонується робота в Кам'янському від мережевої компанії (наприклад, відкривається супермаркет з всеукраїнської мережі або філія заводу з Тернополя, Хмельницького тощо), то менеджер по персоналу, не володіючи даними про газети і телеканали району, публікує вакансії в Кам'янському на інтернет-сайтах з працевлаштування.

Місцевий центр зайнятості

Для невеликих міст центр зайнятості відіграє куди більш значущу роль в пошуку роботи, ніж аналогічна установа в Тернополі, Хмельницькому, Полтаві та інших, більших містах.

Вся справа в тому, що в великому місті роботодавці практично не подають дані про вакантні місця в компанії, тому що не хочуть додаткової мороки зі звітами для державної служби зайнятості (хоча це є порушенням законодавства України).

У містах районного значення робота подається роботодавцями в центр зайнятості в обов'язковому порядку.

Все одно знайти роботу в Кам'янському не вдалося...

Якщо так сталося, що протягом тривалого періоду вам так і не вдалося успішно знайти роботу в Кам'янському, подивіться на це питання по-іншому - може це знак, що пора починати свою справу? Адже все, що на старті необхідно - це прорахувати рентабельність, зареєструвати свою юридичну особу або ФОП і вперед - до мрії і фінансової незалежності.

І цілком можливо, що через деякий час ви вже будете здивовані не тим, як знайти роботу, а будете підбирати персонал, переглядаючи резюме в Кам'янському та інших прилеглих міст.

Вдалого пошуку роботи!

↑ Вгору