Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Миколаїв
  4. Будівництво, архітектура , Виробництво
  5. Сборщик металопластиковых окон

Сборщик металопластиковых окон

Заблокована
10 000 грн.
 24 квітня  Миколаїв 
Категорії:Будівництво, архітектура, Виробництво
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Показати контакти

Вимоги

Освіта: середньо-спеціальна
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Один из крупнейших заводов Южного региона по производству металопластиковых конструкций проводит набор специалистов на высокооплачиваемую работу в цех по сборке металопластиковых окон и дверей

Требования: опыт работы в производстве металопластиковых изделий не обязателен (есть обучение), умение работать в команде, желание работать и зарабатывать.

Обязанности: выполнение сборочных работ, работа в цеху по производству металопластиковых конструкций (окна, двери, арки) работа поэтапная: сборка, пайка, резка профиля и штапика, зачистка углов, дренаж, закатка резины, остекление.

Условия работы: цеха на территории предприятия, стабильная заработная плата, выплаты 2 раза в месяц, трудоустройство, соц.пакет, компенсация проезда для иногородних.

Мы ждем именно ВАС!

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору