Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Будівництво, архітектура
  5. Слюсар-збиральник
Відправити резюме

Слюсар-збиральник

Заблокована
15 000 грн.
 15 серпня  Київ 
Категорії:Будівництво, архітектура

Контакти

Адреса:с.Щасливе, вул. Перспективна, 7, від ст.м. «Бориспільська» 15 хв.

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

слюсар-збиральник бронедверей, встановлення замків, МДФ накладок, шпаклівка, робота в цеху. ДР обов'язково. З/п від 15000 грн, шомісячно, без затримок. Адреса: с.Щасливе, вул. Перспективна, 7, від ст.м. «Бориспільська» 15 хв., компанія «Бізон». Телефонувати з 9.00 до 17.30.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору