Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Будівництво, архітектура
  5. Спеціалісти та бажачі придбати нову професію
Відправити резюме

Спеціалісти та бажачі придбати нову професію

Заблокована
12 500 грн.
 10 серпня  Київ 
Категорії:Будівництво, архітектура

Контакти

Телефон:+38 (095) 273-09-15
Контактна особа:Роман Михайлович
Адреса:Київ, вул. Качалова, 5-В, р-н Південної Борщагівки.

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

В цех металопластикових вікон Спеціалісти та бажачі придбати нову професію! З/п від 12500-15000 грн + можливість додаткового підробітку, виплачується стабільно. Умови роботи: 5-денний робочий тиждень з 8.00 до 17.00. На постійну роботу, офіційне працевлаштування. Випробувальний термін - 1 місяць. Підприємство знаходиться за адресою: Київ, вул. Качалова, 5-В, р-н Південної Борщагівки.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору