Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Дніпрі
  4. Робота Вчитель фізики в Україні
  5. Вчитель фізики
  Відправити резюме

  Вчитель фізики

  Заблокована
    4 січня  Дніпро 
  Компанія: КЗО "СЗШ №97 ім. П.І. Шкідченка"ДМР  (https://jobs.ua/company-kzo-szsh-97-m-p-shkdchenkadmr-1604880) (Всі вакансії)
  Рубрики:Наука, освіта, переклади

  Контакти

  Телефон: +38 (067) 917-92-14
  Контактна особа:Гречин Володимир Васильович
  Адреса:Дніпро, вул.Велика Діївська 42

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:бажано
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Одна із найбільших шкіл Дніпра запрошує до лав своїх викладачів вчителя фізики. Якщо ви любите дітей, бажаєте ділитися із ними своїми знаннями та досвідом – тоді вам до нас. В свою чергу, ми пропонуємо викладання на базі сучасного кабінету фізики ­– STEM-лабораторії з усім необхідним обладнанням. Відтепер стає набагато простіше урізноманітнити виконання лабораторних та практичних робіт, пояснити складні фізичні явища, взаємодії, терміни, наблизити теоретичні відомості з фізики до побуту та повсякденного життя із використанням сучасних наочних демонстраційних матеріалів, якими обладнана лабораторія та кабінет. Цифрове вимірювальне обладнання, 15 персональних комп’ютерів, конструктори з програмовуваними блоками для створення роботів, 3D-принтери для друку деталей до моделей, інтерактивна дошка для показу учбових матеріалів та захисту проєктів, сучасне лабораторне обладнання – це неабияка база для того, щоб зробити навчання цікавим. Тепер нудні контрольні можна замінити на цікаві проєкти, над якими учні будуть працювати у команді, готувати презентації та захищати свої роботи. Саме на це орієнтуються навчальні заклади Європи у викладанні предметів і тепер це реальність в нашій школі.

  Якщо ви маєте педагогічну освіту або вищу освіту відповідного профілю, вільно володієте державною мовою, ми будемо раді бачити вас у нашому колективі. Пропонуємо заробітну платню відповідно до тарифікаційної сітки з усіма надбавками та доплатами (за стаж – 10%, 20%, 30%; за престижність професії вчителя), щорічну відпустку 56 днів, а також премії до свят.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору