UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Полтаві
  4. Робота Юрисконсульт в Україні
  5. Юрисконсульт
Відправити резюме

Юрисконсульт

Заблокована
18 000 грн.
  9 травня  Полтава 
Компанія: Добробут Полтавської громади Полтавської міс.ради  (https://jobs.ua/company-dobrobut-poltavsko-gromadi-poltavsko-msradi-1619992) (Всі вакансії)
Рубрики:Офісний персонал; Юриспруденція, право

Контакти

Контактна особа:Марина Валентинівна
Адреса:Полтава, вул.Сапіго 6

Побажання до співробітника

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Вимоги: Повна вища професійна освіта, досвід роботи від 2-х років, вміння працювати з великим об'ємом інформації, стресостійкість, багатофункціональність, знання офісних програм, знання нормативно-правових і законодавчих актів України, знання законодавства України.

Обов'язки: Здійснювати методичне керівництво правової роботи на підприємстві, надавати правову допомогу структурним підрозділам. Надавати висновки про відповідність чинному законодавству проектів наказів, положень, розпоряджень та інших документів підприємства. Брати участь у роботі по оформленню господарських договорів, готувати висновки про їх юридичну спроможність. Консультувати працівників підприємства чинного законодавства. Готувати обґрунтовані відповіді на претензії, готувати відповіді на листи. Аналізувати та узагальнювати результати розгляду претензій судових і арбітражних справ.

Умови: офіційне працевлаштування, графік 5/2, повний робочий день

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Часто шукають

↑ Вгору