Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Отправить резюме
Заблокирована

Завідувач лабораторії

13 000 грн.
 29 сентября  Харьков

Требования

Образование:полное высшее
Опыт работы:от двух лет

Описание вакансии

На підприємство терміново потрібен завідувач лабораторії.

Вимоги:

Повна вища освіта за напрямком підготовки «Медицина». Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста, посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Бажано наукового ступеня у цій галузі. Стаж на керівних посадах та за фахом більше 3 років.

Умови праці:

Офіційне працевлаштування, повний соц.пакет, своєчасна виплата заробітної плати, оплачувана щорічна відпустка, оплата лікарняних листків, виплата матеріальної допомоги на оздоровлення. Графік роботи: пн.-пт. з 08.00 до 16.45, сб.-нд. — вихідні.

Обов’язки:

Організація лікувально- профілактичної та адміністративно-господарської діяльності медіко-діагностичної лабораторії. Застосування сучасних методів діагностики, диференційної діагностики. Керівництво працівниками лабораторії. Аналіз показників лабораторії.

Знання чинного законодавства про охорону здоров’я та нормативних документів, що регламентують діяльність органів управління і закладів охорони здоров’я, організацію ефективної діяльності медико-діагностичної лабораторії. Застосування сучасних методів досліджень з провідних розділів лабораторної діагностики.

Повинен володіти сучасними методами лабораторних досліджень, лабораторної діагностики, знати використання і правильну експлуатацію приладів, апаратів і іншого обладнання та реактивів, проблемні питання в галузі проведення лабораторних досліджень та шляхи їх вирішення, перспективи розвитку галузі та пропозиції просування послуг медико-діагностичної лабораторії підприємства на існуючий ринок надання цих послуг в Харківському регіоні та за його межами. Конкурентна перевага претендента.

Показать контакты
Данный работодатель желает, что бы вы связались с ним по телефонам указанным в контактах.
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 

 Горячие вакансии

Похожие вакансии

 
↑ Наверх