Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Данная вакансия уже не актуальна.
Она была сохранена на сайте и помещена в архив вакансий в ознакомительных целях
Заблокирована

Завідувач лабораторії

13 000 грн.
 29 сентября 2017 Харьков 
Компания:Скрытая компания  (https://jobs.ua/company-skryitaya-kompaniya-1571319) ( Все вакансии)

Требования

Образование:полное высшее
Опыт работы:от двух лет

Описание вакансии

На підприємство терміново потрібен завідувач лабораторії.

Вимоги:

Повна вища освіта за напрямком підготовки «Медицина». Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста, посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Бажано наукового ступеня у цій галузі. Стаж на керівних посадах та за фахом більше 3 років.

Умови праці:

Офіційне працевлаштування, повний соц.пакет, своєчасна виплата заробітної плати, оплачувана щорічна відпустка, оплата лікарняних листків, виплата матеріальної допомоги на оздоровлення. Графік роботи: пн.-пт. з 08.00 до 16.45, сб.-нд. — вихідні.

Обов’язки:

Організація лікувально- профілактичної та адміністративно-господарської діяльності медіко-діагностичної лабораторії. Застосування сучасних методів діагностики, диференційної діагностики. Керівництво працівниками лабораторії. Аналіз показників лабораторії.

Знання чинного законодавства про охорону здоров’я та нормативних документів, що регламентують діяльність органів управління і закладів охорони здоров’я, організацію ефективної діяльності медико-діагностичної лабораторії. Застосування сучасних методів досліджень з провідних розділів лабораторної діагностики.

Повинен володіти сучасними методами лабораторних досліджень, лабораторної діагностики, знати використання і правильну експлуатацію приладів, апаратів і іншого обладнання та реактивів, проблемні питання в галузі проведення лабораторних досліджень та шляхи їх вирішення, перспективи розвитку галузі та пропозиції просування послуг медико-діагностичної лабораторії підприємства на існуючий ринок надання цих послуг в Харківському регіоні та за його межами. Конкурентна перевага претендента.

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищите работу?

 Горячие вакансии

↑ Наверх