Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. бухгалтер

Резюме бухгалтер в Україні

Резюме 1-20 з 15587
Показати: 
Підпишіться на розсилку резюме бухгалтер

Підписавшись, Ви будете отримувати щоденну поштову розсилку резюме, відповідних параметрам пошуку

Ctrl →
Стр. 1 з 780

Резюме бухгалтера

На сьогодні спеціальність бухгалтера є досить затребуваною на ринку праці. З давніх-давен веденням рахунків, збором податків, фінансовою діяльністю в побуті і на роботі займалася окрема людина, яка вміло керувала грошовими потоками.

Будь-якому великому підприємству необхідний бухгалтер для ведення фінансових справ. Знайти такого фахівця можна на біржі праці, а також на рекрутингових сайтах з працевлаштування.

Резюме бухгалтера, на відміну від інших фахівців, роботодавці проглядають ретельніше, адже від бухгалтера потрібна особлива уважність, акуратність і грамотність. Відповідно, цього і чекають роботодавці від фахівця.

Знайти резюме бухгалтера

Резюме бухгалтера на ринку праці України представлені такими спеціальностями:

  • касир – фахівець, який здійснює прийом, зберігання, облік грошових коштів компанії,
  • фінансист – фахівець, який здійснює управління коштами та капіталом в організації,
  • трейдер – фахівець на фінансовому ринку, який, як правило, працює з цінними паперами,
  • економіст – фахівець, який займається економічним управлінням організації,
  • аналітик – фахівець, який може дати адекватний аналіз діяльності виробництва в цілому, а також може спрогнозувати роботу організації та її відділів.

Такі та інші резюме бухгалтера ви можете знайти на рекрутинговому порталі Jobs.ua. Це спеціалізований сайт з питань рекрутингу, який допомагає знайти співробітників в компанію, а також працевлаштуватися пошукачам.

Знайти роботу бухгалтера за кордоном теж можна на сайті Jobs.ua, заповнивши перед тим резюме і розіславши його в уподобані вами компанії за вакансіями від прямих роботодавців.

Знайти резюме бухгалтера найефективніше на рекрутинговому порталі про роботу Jobs.ua, здійснивши пошук в необхідній вам сфері та за спеціальністю прямо з пошукача сайту.

↑ Вгору