Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Резюме воспитатель в Україні
  4. воспитатель

  Резюме воспитатель в Україні

  Резюме 1-20 з 130
  Показати: 
  Підпишіться на розсилку резюме воспитатель

  Підписавшись, Ви будете отримувати щоденну поштову розсилку резюме, відповідних параметрам пошуку

  Ctrl →
  1 з 7

  Резюме вихователя

  Спеціальність вихователя належить до галузі освіти. Вихователь, як правило, має справу з категорією дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Такі фахівці дуже потрібні дитячим садкам, освітнім дошкільні комплексам, логопедичним групам, сім’ям для нагляду за дитиною і її виховання.

  Резюме вихователя – це стандартний варіант документа, де міститься основна інформація про фахівця. Для роботодавця в резюме основними пунктами для вивчення є: освіта, досвід і стаж роботи, напрацьовані вміння, досягнення та успіхи.

  Знайти резюме вихователя

  Щоб знайти резюме вихователя, роботодавець може скористатися послугами рекрутингових порталів, сайтів і навіть соцмережами. Jobs.ua – один з відомих сайтів, метою якого є вирішення питання працевлаштування для роботодавців та пошукачів. Він містить інформаційну базу, якою може скористатися будь-який відвідувач сайту. Якщо ви, як роботодавець, хочете отримати більше послуг в питаннях підбору робочого персоналу, наполегливо рекомендуємо зареєструватися на сайті компанію, розмістити вакансії вихователя, «гарячі вакансії», «VIP вакансії».

  Резюме вихователя на рекрутинговому сайті Jobs.ua представлені такими основними спеціальностями:

  • няня,
  • педагог,
  • гувернантка,
  • учитель і інші.

  На порталі про роботу Jobs.ua також представлені резюме вихователів, які будуть раді працювати за кордоном. Затребуваними країнами при цьому є: Швеція, Америка, Польща, Німеччина тощо. У такому випадку претендент повинен надати два резюме: рідною мовою і мовою країни, куди збирається в’їжджати.

  Щоб знайти резюме вихователя, скористайтеся спеціальним інструментом Jobs.ua з пошуку співробітників для вашої компанії.

  Шукаєте персонал?

  Пропоную роботу

  Свіжий номер в онлайні вже з суботи

  пропоную роботу

  Часто шукають

  ↑ Вгору