Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. грузчик

Резюме грузчик в Україні

Резюме 1-20 з 137
Показати: 
Підпишіться на розсилку резюме грузчик

Підписавшись, Ви будете отримувати щоденну поштову розсилку резюме, відповідних параметрам пошуку

Ctrl →
Стр. 1 з 7

Резюме вантажника

Вантажник – фахівець на виробництві, який безпосередньо займається вантаженням або розподілом товару на склад або місця доставки товару. Спеціальність вантажника займає окреме місце в сфері логістики, складу, ЗЕД.

Вантажники, як і інші фахівці, при пошуку роботи мають можливість звернутися за допомогою в складанні резюме до рекрутингових агентств і рекрутерів, але куди дешевше обійдеться самостійний пошук роботи на рекрутингових сайтах, метою яких є надання послуг з питань працевлаштування.

Резюме вантажника – перший основний документ, з яким доведеться стикнутися роботодавцю при підборі претендентів на вакансію. Складаючи резюме вантажника, зверніть увагу на заповнення таких пунктів: досвід і стаж роботи, здібності й напрацьовані навички, особисті якості фахівця. Після складання резюме вантажника почніть пошук свіжих вакансій за фахом.

Знайти резюме вантажника

Знайти резюме вантажника можна на будь-якому рекрутинговому сайті. Jobs.ua – рекрутинговий портал з працевлаштування, який добре зарекомендував себе на ринку праці України. Він пропонує такі свіжі вакансії з даної спеціальності:

  • збиральники – фахівці, які крім навантаження товару також відповідають за його збирання на позначеному місці. Це може бути будь-яка фурнітура, меблі, побутова техніка.
  • такелажники – за такими фахівцями, крім навантажувальних робіт, закріплені пакувальні роботи і закріплення вантажу,
  • експедитори – фахівці, які займаються складуванням, супроводом товару, розподілом товару по точках, як правило на машинах або судноплавному транспорті,
  • із середніх ярусів – фахівці формують замовлення за накладною тощо.

Знайти резюме вантажника, а також фахівця будь-якої іншої спеціальності можна на сайті про роботу Jobs.ua.

↑ Вгору