Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Резюме менеджер в Україні
  4. менеджер

  Резюме менеджер в Україні

  Резюме 1-20 з 7349
  Показати: 
  Підпишіться на розсилку резюме менеджер

  Підписавшись, Ви будете отримувати щоденну поштову розсилку резюме, відповідних параметрам пошуку

  Ctrl →
  Стр. 1 з 368

  Резюме менеджера

  Менеджер - фахівець, який займається управлінням і організацією робочого процесу, основних ресурсів, зв'язків. На жаль, сьогодні менеджерами називають фахівців, які працюють у відділі продажів. Насправді менеджер охоплює дуже широкий спектр завдань і функцій. Можна сказати, що він відповідає за всі управлінські справи в сфері продажів.

  Спеціальність менеджера - дуже поширена професія в Україні. Практично будь-яка компанія, що займається продажами і торгівлею, потребує таких фахівців. Знайти роботу менеджеру труднощів не складе. Претендентові необхідно почати пошуки працевлаштування зі складання резюме, де обов'язково необхідно представити свій професійний досвід.

  Знайти резюме менеджера

  Резюме менеджера на ринку праці представлені такими спеціальностями:

  • продавець,
  • управлінець,
  • торговий представник,
  • HR-менеджер та інші.

  Написане шукачем резюме менеджера повинно бути грамотно складене і фіксувати основні пункти, які так важливі роботодавцю: освіту, професійний досвід і стаж, напрацьовані навички, досягнення і успіхи.

  Наявність певних особистих якостей теж відіграє велику роль, адже будь-який фахівець повинен мати здібності управління підприємницькою діяльністю.

  Знайти резюме менеджера не складе труднощів, якщо скористатися спеціальним рекрутинговим порталом з пошуку роботи Jobs.ua. Це широка інформаційна база для роботодавців та шукачів для вирішення питань рекрутингу. Скористатися пошуком на сайті відвідувачі можуть у вільному доступі, що робить сайт доступним і ефективним.

  Здійснювати пошук на сайті можна через сферу діяльності, спеціальність і місце проживання. Це зручний спосіб швидко знайти свіже резюме менеджера в вашому рідному місті чи районі.

  Шукаєте персонал?

  Пропоную роботу

  Свіжий номер в онлайні вже з суботи

  пропоную роботу

  Часто шукають:

  ↑ Вгору