Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. сиделка

Резюме сиделка в Україні

Резюме 1-20 з 1048
Показати: 
Підпишіться на розсилку резюме сиделка

Підписавшись, Ви будете отримувати щоденну поштову розсилку резюме, відповідних параметрам пошуку

Ctrl →
Стр. 1 з 53

Резюме доглядальниці

Сфера домашнього сервісу - один з найзатребуваніших напрямів з надання побутових та будь-яких домашніх послуг. Найчастіше до користування такими послугами вдаються люди, що не мають вільного часу або знань. Послуги доглядальниці – одні з найбільш затребуваних серед фахівців побутового обслуговування. Це працівники, які здійснюють професійний нагляд і догляд за тяжкохворими, людьми похилого віку або інвалідами.

Резюме доглядальниці на ринку праці представлені такими спеціальностями:

  • няня (фахівець, який займається доглядом за малюками),
  • вихователька (фахівець, який займається наглядом і вихованням дітей, як правило у приватного роботодавця),
  • доглядальниця – хатня робітниця (фахівець, який доглядає людей похилого віку, з обмеженими фізичними можливостями та тяжкохворих),
  • помічниця (фахівець, який надає допомогу догляду за тяжкохворим, літньою людиною, дитиною) та інші спеціальності.

Знайти резюме доглядальниці

Знайтирезюме доглядальниці ви можете на біржі праці, за допомогою рекрутингових агентств, а також рекрутингових порталів і сайтів. Рекрутингові сайти про роботу націлені на пошук працевлаштування і співробітників у компанію, не виходячи з дому. Це відмінний спосіб підбору фахівців з вакансії доглядальниця онлайн. Щоб знайти резюме спеціаліста, роботодавець може скористатися спеціальним пошуковим рядком і ввести дані: спеціальність, галузь, місце проживання. З переліку резюме шукачів дуже просто підібрати кандидата, який відмінно підійде вам для роботи у вашій компанії. Роботодавець також може зареєструватися і скористатися зручною функцією створення найсвіжіших вакансій доглядальниці, гарячих вакансій доглядальниці та іншого.

Щоб знайти резюме доглядальниці, необхідно скористатися рекрутинговим сайтом, щоб швидко і просто підібрати претендентів для роботи.

↑ Вгору