Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Київ
  4. Домашній сервіс

Резюме в Києві, Розділ: Домашній сервіс

Резюме 1-20 з 860
Показати: 
Ctrl →
Стр. 1 з 43

Резюме «Домашній сервіс» в Києві

Фахівцям категорії домашнього сервісу, як і будь-яким іншим претендентам, знайти нову роботу для роботи в Києві буде просто на порталі про роботу Jobs.ua. На сайті дуже просто скласти резюме за допомогою готової форми для заповнення. Фахівці домашнього сервісу для роботи в Києві повинні приймати до відома особливості своєї професії і враховувати їх при заповненні резюме.

Освіта - один з головних пунктів, які цікавлять роботодавця організацій Києва при пошуку працівників в дану сферу праці. Знання та вміння такого фахівця повинні включати в себе навички роботи зі збиральною технікою, предметами побуту, документами житлово-комунального господарства тощо. Освіта фахівця, найчастіше, середня професійна.

Ще однією головною особливістю складання резюме «Домашній сервіс» в Києві є спрямованість, відповідно до видів діяльності. Напрямків може бути кілька: ведення домашнього господарства, надання комунальних послуг, забезпечення комфортних умов на присадибній території. Обов'язково зазначте, в якому напрямку ви спеціалізуєтесь.

Персонал «Домашній сервіс» в Києві: правильне резюме

При складанні резюме точно позначайте, з якими об'єктами даної сфери праці ви компетентні взаємодіяти:

  • домашнє господарство (приготування їжі, прибирання житлового приміщення, догляд за меблями, одягом, домашніми тваринами),
  • присадибна територія (догляд за газонами, садом, городом, інше),
  • діяльність житлово-комунального господарства (аварійно-ремонтні роботи, забезпечення ресурсозабезпечення).

У столиці ви знайдете безліч пропозицій від роботодавців сфери діяльності домашнього сервісу. Єдина порада претендентам при складанні резюме «Домашній сервіс» в Києві: точно прописуйте об'єкт професійної діяльності та професійні навички.

Шукаєте персонал?

Пропоную роботу

Свіжий номер в онлайні вже з суботи

пропоную роботу

Часто шукають:

↑ Вгору