Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Київ
  4. бухгалтер

Резюме бухгалтер в Києві

Резюме 1-20 з 5030
Показати: 
Підпишіться на розсилку резюме бухгалтер в Києві

Підписавшись, Ви будете отримувати щоденну поштову розсилку резюме, відповідних параметрам пошуку

Ctrl →
Стр. 1 з 252

Знайти резюме бухгалтера в Києві

Однією з важливих завдань HR-менеджера є підбір робочого персоналу в компанію. Менеджер з персоналу має досвід в підборі фахівців і знає всі особливості кожної спеціальності. Тому зазвичай перед ним не стоїть складної проблеми, якщо необхідно знайти бухгалтера в компанію або будь-якого іншого фахівця.

Бухгалтер - фахівець, чия сфера діяльності на пряму пов'язана з фінансами, тому при пошуку резюме бухгалтера в Києві HR-менеджер повинен ретельно вивчати кандидата на цю посаду, але де його знайти? Менеджери з персоналу користуються спеціальними рекрутинговими онлайн-ресурсами, за допомогою яких можна не тільки знайти, але ще і вибрати найбільш гідного кандидата на вакантну посаду.

Одним з таких зручних ресурсів є Jobs.ua, який має великий спектр спеціальностей, який щодня поповнюються. Будь-який роботодавець може скористатися даним сайтом і знайти найкращого фахівця для роботи у вашій компанії.

Резюме бухгалтера в Києві

Щоб знайти резюме бухгалтера в Києві в найкоротший термін, роботодавцю необхідно зареєструватися на сайті, заповнити інформацію про компанію, розмістити відкриті вакансії, підписатися на постійні оновлення резюме шукачів, щоб бути в курсі про нових претендентів.

Спеціальність бухгалтера в Києві представлена такими резюме шукачів:

  • фінансист,
  • економіст,
  • касир,
  • бухгалтер по зарплаті.

Беручи на роботу бухгалтера в Києві, роботодавець повинен звернути увагу в резюме на такі важливі пункти: досвід і стаж роботи, місце роботи, знання та вміння, якими фахівець володіє. Гарним доповненням до резюме буде рекомендаційний лист - гарант професійного досвіду шукача.

Якщо перед вами стоїть завдання знайти резюме бухгалтера в Києві, то скористайтеся зручним рекрутинговим порталом Jobs.ua, за допомогою якого ви швидко знайдете працівника в компанію.

↑ Вгору