Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Резюме
 3. Коломия
 4. керівник

Резюме керівник в Коломиї

Резюме 1-1 з 1
Показати: 
Підпишіться на розсилку резюме керівник в Коломиї

Підписавшись, Ви будете отримувати щоденну поштову розсилку резюме, відповідних параметрам пошуку

 • Керівник  3 000 грн.
   22 січня 2017
  Тарас Абрамяк Вік: 26 років   Коломия
  Режим роботи:  часткова зайнятість

Як знайти співробітників в Коломиї

Приступаючи до підбору персоналу в Коломиї (або будь-якому іншому невеликому містечку), потрібно пам'ятати, що в провінційних містах ринок праці абсолютно відрізняється від працевлаштування в великому місті (Запоріжжя, Дніпропетровськ або Хмельницький).

Більшість вакантних місць закривається зовсім не за класичною схемою 'Відкрили резюме в Коломиї - знайшли відповідного - подзвонили - співбесіда - оформлення на роботу '. Тут основну роль грають знайомства і родинні зв'язки. Якщо відкривається вакансія з хорошими умовами роботи і окладом, моментально знаходяться друзі / знайомі, які швидко займають це місце.

Але це стосується в першу чергу місцевих роботодавців. Коли ж потрібно набрати персонал, а особистих контактів в місті немає, найкращим виходом буде розмістити вакансію, а також самостійно переглядати резюме в Коломиї та інших міст неподалік.

Зверніть увагу! Якщо потрібного фахівця немає серед резюме Коломиї і ви вирішите шукати персонал з інших міст з переїздом (наприклад з Запоріжжя, Донецька, Харкова, Луцька), то потрібно враховувати, що здобувачі будуть більш охоче переїжджати на роботу з більш дрібного міста в більший. І навпаки - кандидати з Донецька набагато менше будуть зацікавлені в працевлаштуванні в Коломиї.

↑ Вгору