UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Охорона, безпека

Резюме в Україні, Розділ: Охорона, безпека

Резюме 1-20 з 1710
Показати: 
Ctrl →
1 з 86

Правильне резюме категорії «Охорона, безпека»: ламаємо стереотипи

Не секрет, що в нашому суспільстві склалася думка про роботу в охороні, як про якийсь тимчасовий «притулок», що не претендує, за рідкісним винятком, на серйозну і стабільну роботу. Опустимо причини, що його сформували, справедливості заради, категорично уточнивши, що це зовсім не так.

Беручи до уваги серйозні охоронні структури, можна з упевненістю говорити, що подібна робота не тільки просякнута незгасним романтизмом «справжньої чоловічої професії», а й легко претендує на роль перспективного і прибуткового виду діяльності.

Звичайно, солідність і авторитет таких компаній обумовлює й рівень їх відповідальності, заробітної плати і перспектив.

Шукач, який має бажання знайти роботу в серйозній охороні, повинен розуміти, що і вимоги до кандидатів наймач висуває в таких випадках відповідні. Правильне резюме категорії «Охорона, безпека» здатне відбити не тільки готовність претендента до ризику, але і рівень його мислення і інтелекту, стане першою сходинкою до здійснення подібних планів.

Що значить «правильне» резюме категорії «Охорона, безпека»?

Які професійні «плюси» показувати в своєму резюме, кожен кандидат знає сам. А ось як оформити правильно резюме охоронця, зробити його не проханням про роботу, а солідною пропозицією продажу своїх навичок, для багатьох залишається загадкою.

Безліч стандартних шаблонів резюме завдяки вільному доступу в мережі інтернет сьогодні не вражають нікого. Спираючись на декілька простих рекомендацій, ви запросто перетворите інформацію про себе в те найправильніше резюме, проігнорувати яке буде неможливо.

Крім списку рекомендацій, запропонованого нижче, запам'ятайте одну річ. Не бійтеся говорити про свої амбіції, показуючи роботодавцю себе як особистість, яка має серйозні види на цю роботу в майбутньому.

Отже, щоб ваше резюме стало правильним і не зникло разом з масою інших однотипних листів, слід:

  • адаптувати резюме під одну конкретну вакансію;
  • уточнити свій інтерес в роботі саме з даним роботодавцем;
  • позбутися будь-якої інформації, не пов'язаної з майбутньою роботою;
  • не перевантажувати текст зайвим обсягом і «водою»;
  • свої професійні досягнення підтвердити конкретними прикладами;
  • не вживати фраз-кліше;
  • в супровідному листі помістити інформацію, що привертає до вас увагу.

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору