Покажіть роботодавцю, наскільки Ви здібний та професійний співробітник. Резюме й супровідний лист повинні одночасно з'явитися на столі Вашого інтерв'юера. Довідайтеся, як написати супровідний лист і звернути на себе увага роботодавця.
Cупровідний лист надасть можливість роботодавцю побачити, наскільки Ви здібний і професійний співробітник. Це Ваш шанс справити гарне враження, показати, що Ви серйозно й ґрунтовно готуєтеся до нової роботи. У той час, як резюме надає загальну інформацію про Вас (дата народження, досвід роботи, освіта), супровідний лист виділяє Вас серед безлічі інших кандидатів.
Покажіть роботодавцю, що Ви серйозна, відповідальна людина, завжди віддана компанії, на яку працюєте. У супровідному листі дайте зрозуміти роботодавцю, що Ви хочете. Вкажіть назву відділу, куди Ви хочете потрапити. Відправте супровідний лист на ім'я людини, що буде проводити співбесіду.
Не думайте, що менеджер по персоналу або роботодавець витратить багато часу на те, щоб перечитувати Ваш лист декілька разів, щоб з'ясувати, на яку посаду Ви претендуєте. Більшість резюме й супровідних листів, де не вказується конкретна посада, опиняються у корзині для сміття.
Приділіть увагу у своєму супровідному листі Вашим талантам, здібностям та досвіду, поясніть, чим Ви можете бути корисним для компанії. Не забудьте згадати досвід добровільної роботи (якщо є). Наприклад:
- Головний бухгалтер. Добровільно працював скарбником у некомерційній організації по охороні здоров'я.
- Менеджер з продажу. Тимчасово проживав у Канаді, європейських країнах. Знаю кілька іноземних мов.
У супровідному листі не варто писати про конфлікти особистого характеру з колишнім начальством. Сарказм тут недоречний. Роботодавець може подумати, що, раз Ви погано озиваєтеся про попереднє місце роботи, то з його (її) компанією може відбутися те ж саме.
Правило номер 1: вкажіть інформацію про те, на яку зарплату Ви розраховуєте й(або) про те, скільки Ви заробляли раніше. Наприклад: Бажана зарплата: 200у.о. - 250у.о. Або: На даний час працюю в корпорації Бренд Марка. Зарплата - 250у.о. Цілком можливо, що не вказавши розмір бажаної зарплати, Ви позбавляєте себе шансу влаштуватися на роботу. Увага! Бажана зарплата вказується тільки в супровідному листі, а не в резюме!
Вкажіть час, коли Ви зможете прийти на інтерв'ю, домашній та робочий телефони, e-maіl, мобільний телефон (якщо є). З Вами можуть зв'язатися в будь-який момент. Зробіть все можливе, щоб Вас без труднощів можна було знайти в будь-який час доби.
Акуратно й правильно складений супровідний лист може допомогти Вам як просунутися по службовим сходам у новій компанії, так і почати нову кар'єру в ще невідомій для Вас сфері.
Продемонструйте роботодавцю, наскільки Ви талановитий та професійний співробітник. Резюме і супровідний лист повинні одночасно з'явитися на столі Вашого інтерв'юєра. Дізнайтеся, як написати супровідний лист і звернути на себе увагу роботодавця.