UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме: зразки, поради, як скласти резюме - все про резюме
  3. Зразок (приклад) резюме - керівник відділу управління персоналом

Зразок (приклад) резюме - керівник відділу управління персоналом

Мирна Євгенія Анатоліївна

дата народження 14.07.1973

сімейний стан:одружена

Адреса: Київ, вул. Підвисоцького 18, кв...

Тел. 555-11-10, 8-000-.....20

Мета

Резюме подається на отримання посади керівника відділу управління персоналом, директора з персоналу.

Освіта:

2000-2003рр Тренінги

«Техніка ефективних продажів», «Ефективні відносини з клієнтами як джерело конкурентної переваги», «Техніка ефективного ведення переговорів»

2001-2002г Міжнародний інститут бізнесу,

сертифікована програма коледжу ім. Грента Макюєна (Канада), «Управління людськими ресурсами»

1993-1999г Київський національний економічний университет,

фінансово-економічний ф-т

Професійні знання та навики в рамках бажаної посади:

2003р (березень) - по даний час ТОВ «...», керівник відділу управління персоналом та трудовими відносинами.

Налагодження роботи HR - департаменту «з нуля», аналіз робіт й існуючого персоналу, планування і оцінка потреби в персоналі, оцінка потреби в навчанні, пошук та відбір персоналу, організація проведення тренінгів і семінарів, адаптація нових співробітників, розробка системи мотивації співробітників, розробка і впровадження посадових інструкцій, правил трудового внутрішнього розпорядку, розробка і впровадження положень по роботі з персоналом, кодексу корпоративної культури, кадрової політики, атестація, розробка і проведення тестувань, розробка і ведення системи кадрового обліку, аналіз ринку праці, аналіз ринку тренінгових послуг, формування штатного розкладу, табелювання робочого часу співробітників, планування професійної кар'єри співробітників, оцінка ефективності роботи персоналу, організація роботи з персоналом відповідно до загальних цілей розвитку компанії і конкретних напрямів HR-політики для досягнення ефективного використання і професійного вдосконалення співробітників, організація і проведення корпоративних заходів.

2002р (грудень) ВАТ «...», інспектор відділу кадрів.

Ведення кадрової документації, прийом на роботу, звільнення співробітників, організація і проведення атестаційних комісій та ін.

2000-2002рр Міжнародний інститут бізнесу, менеджер департаменту маркетингу та продажу.

Організація продажу (тренінги, семінари) в регіонах України: пошук, організація презентацій і тренінгів, ведення клієнтів, аналіз ринку тренінгових послуг та ін.

Спеціальні знання та навики:

факультатив: загальна психологія, психологія праці; ПК- MS Office, Інтернет- як користувач; російська (рідна) і українська мови вільно, англійська – базовий (розмовний, письмовий) .

Особисті якості:

Комунікабельність, відповідальність, порядність, гнучкість, креативність, вмію працювати в команді.

Управління персоналом в компанії – один з найважливіших чинників сучасного менеджменту. Від роботи HR-служби залежить своєчасне забезпечення організації персоналом та його оптимальне використання.

На менеджеру по персоналу лежить відповідальність за якісний та ефективний підбір ключових співробітників, які надалі стають основою компанії. Для претендента на цю посаду в першу чергу важлива спеціалізована освіта в області психології, оцінки та підбору персоналу, а також ряд особистих якостей.


↑ Вгору