Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме: зразки, поради, як скласти резюме - все про резюме
  3. Приклад резюме

  Приклад резюме

  Як у світі великого бізнесу про людину в першу чергу говорить її візитка, так і в світі пошуку роботи перше враження про кандидата формує резюме – документ, що описує всі досягнення і минулий досвід роботи.

  І якщо ви не знаєте, як правильно написати резюме, перегляньте зразок резюме інших фахівців на порталі Jobs.ua. Тут ми зібрали різні професії, для кожної з яких є готовий зразок резюме: бухгалтер, водій, студент без досвіду роботи і т.д.

  Ви можете взяти будь-який шаблон CV і адаптувати його під свої знання і досвід. Наприклад, ви шукаєте роботу маркетологом. До ваших послуг зразок резюме для маркетолога, що вже зверстаний за всіма правилами складання резюме.

  Або якщо у вас немає досвіду роботи, або ж він мінімальний, візьміть за основу зразок резюме для студента або фахівця без досвіду роботи. За рахунок більшого об'єму інформації про особисті і професійні якості, такі резюме виграшно виглядають. Навіть якщо досвіду роботи у претендента немає.

  Ми пропонуємо ознайомитися з переліком CV за найпопулярнішими спеціальностями в Україні. Тут ви знайдете зразок резюме за професіями, зможете завантажити потрібний зразок і на базі його скласти власне резюме.

  А якщо ви не знайшли потрібної вам спеціалізації або маєте труднощі при складанні резюме, напишіть нам. Ми постараємося допомогти вам з складанням резюме, проконсультуємо за прийнятим стандартом складання резюме і спробуємо підібрати ідеальний зразок резюме під вашу трудову діяльність.

  Зразок резюме за професіями

  Зразок резюме на російській мові:

  Зразок резюме на англійській мові:

  Як в світі великого бізнесу про людину в першу чергу говорить його візитка, так і в світі пошуку роботи перше враження про кандидата формує резюме – документ, що описує всі досягнення і минулий досвід роботи.


  ↑ Вгору