UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме: зразки, поради, як скласти резюме - все про резюме
  3. Зразок резюме - бухгалтер

Зразок резюме - бухгалтер

Іванченко Іван Іванович

01032, вул. Коперника, 1, кв. 1,

(044) 333-3333

КВАЛІФІКАЦІЯ

Дипломований спеціаліст з бухгалтерського обліку з 11-річним стажем складання фінансової звітності, включаючи рік незалежної ревізорської діяльності та п'ять років роботи у сфері виробничої бухгалтерії. Попередня діяльність пов'язана в основному з харчовою промисловістю. Великий досвід керівної роботи і участі в розробці проектів. Знаю системи бухгалтерського обліку; маю досвід роботи з Lotus1-2-3, dBASE, Paradox й іншими програмними пакетами.

ДОСВІД РОБОТИ

Загальна бухгалтерія

Маю значний досвід управління фінансовими справами, пов'язаними з діяльністю підприємства. Складав кошториси поточних витрат (на суму понад 18 млн. крб.) і грав провідну роль в реорганізації структури бухгалтерського обліку звітності у відділах, забезпеченні вдосконаленого аналізу і управління. Доходи по одній з програм зросли на 21% протягом першого року.

Виробнича бухгалтерія

Більш ніж п'ятирічний досвід заняття виробничою бухгалтерією на рівні відділів. Значний досвід в розробці нормативних витрат і проведенні дисперсійного аналізу в компаніях з регіональними операціями. Надавав допомогу в кодуванні та ціноутворенні для виробничих і маркетингових процедур.

Управлінський та викладацький досвід

Організовував та проводив семінари з бухгалтерського обліку для керівного складу з метою підвищення фінансової відповідальності всього керівництва відділу шляхом вивчення методів максимізації доходів і мінімізації витрат. Проведення таких семінарів в одному з випадків привело за два роки до скорочення витрат на 17 %. Розробив систему контролю бюджету капіталовкладень з метою забезпечення найбільш ефективного використання основних фондів.

ТРУДОВА БІОГРАФІЯ

З січня 1991 р. по теперішній час

Підприємство ...; директор з фінансів

липень 1986 р. – грудень 1990 р.

Компанія «...»; заст. директора з фінансів

Серпень 1984 р. – Червень 1986 р.

Інститут промислових ресурсів; бухгалтер

ОСВІТА

Національний економічний університет,

1984

Спеціалізація – бухгалтерський облік

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Дипломований аудитор

Почесний член Асоціації фінансистів

Для досягнення успіху в професії бухгалтера, окрім теоретичних знань та досвіду роботи, необхідна наполегливість, скрупульозність і точність. Адже навіть дрібна помилка в бухгалтерському обліку може привести до великих фінансових та організаційних витрат.

Тому, при написанні резюме на посаду спеціаліста у сфері обліку й фінансів, необхідно виділити не тільки освіту, досвід роботи і знання прикладних бухгалтерських програм, а й особисті якості шукача.


↑ Вгору