Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме: зразки, поради, як скласти резюме - все про резюме
  3. Зразок резюме - бухгалтер

  Зразок резюме - бухгалтер

  Іванченко Іван Іванович

  01032, вул. Коперника, 1, кв. 1,

  (044) 333-3333

  КВАЛІФІКАЦІЯ

  Дипломований спеціаліст з бухгалтерського обліку з 11-річним стажем складання фінансової звітності, включаючи рік незалежної ревізорської діяльності та п'ять років роботи у сфері виробничої бухгалтерії. Попередня діяльність пов'язана в основному з харчовою промисловістю. Великий досвід керівної роботи і участі в розробці проектів. Знаю системи бухгалтерського обліку; маю досвід роботи з Lotus1-2-3, dBASE, Paradox й іншими програмними пакетами.

  ДОСВІД РОБОТИ

  Загальна бухгалтерія

  Маю значний досвід управління фінансовими справами, пов'язаними з діяльністю підприємства. Складав кошториси поточних витрат (на суму понад 18 млн. крб.) і грав провідну роль в реорганізації структури бухгалтерського обліку звітності у відділах, забезпеченні вдосконаленого аналізу і управління. Доходи по одній з програм зросли на 21% протягом першого року.

  Виробнича бухгалтерія

  Більш ніж п'ятирічний досвід заняття виробничою бухгалтерією на рівні відділів. Значний досвід в розробці нормативних витрат і проведенні дисперсійного аналізу в компаніях з регіональними операціями. Надавав допомогу в кодуванні та ціноутворенні для виробничих і маркетингових процедур.

  Управлінський та викладацький досвід

  Організовував та проводив семінари з бухгалтерського обліку для керівного складу з метою підвищення фінансової відповідальності всього керівництва відділу шляхом вивчення методів максимізації доходів і мінімізації витрат. Проведення таких семінарів в одному з випадків привело за два роки до скорочення витрат на 17 %. Розробив систему контролю бюджету капіталовкладень з метою забезпечення найбільш ефективного використання основних фондів.

  ТРУДОВА БІОГРАФІЯ

  З січня 1991 р. по теперішній час

  Підприємство ...; директор з фінансів

  липень 1986 р. – грудень 1990 р.

  Компанія «...»; заст. директора з фінансів

  Серпень 1984 р. – Червень 1986 р.

  Інститут промислових ресурсів; бухгалтер

  ОСВІТА

  Національний економічний університет,

  1984

  Спеціалізація – бухгалтерський облік

  ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

  Дипломований аудитор

  Почесний член Асоціації фінансистів

  Для досягнення успіху в професії бухгалтера, окрім теоретичних знань та досвіду роботи, необхідна наполегливість, скрупульозність і точність. Адже навіть дрібна помилка в бухгалтерському обліку може привести до великих фінансових та організаційних витрат.

  Тому, при написанні резюме на посаду спеціаліста у сфері обліку й фінансів, необхідно виділити не тільки освіту, досвід роботи і знання прикладних бухгалтерських програм, а й особисті якості шукача.

  ↑ Вгору