RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. Жизнь в коллективе
  5. Корпоративний спорт та його користь

Корпоративний спорт та його користь

5.06.2021 599Автор: Лоліта Платошкіна
Корпоративний спорт та його користь

Корпоративний спорт та його користь

5.06.2021     599Автор: 

Корпоративний спорт набирає все більшу популярність в українському бізнесі та серед роботодавців. Ми звикли говорити, що бізнес - це гра, але не замислюємось, що це значить. Але в бізнесі, як і в будь-якій спортивній грі значну роль виконує успіх. Багато компаній помітили цей зв’язок та взяли за ціль спроєктувати спортивні вміння та навички на бізнес активність. До речі, це непогана ідея принести дещо зі спорту в трудову діяльність.

Корпоративний спорт набув розповсюдження ще у 90-ті роки XX століття у Великобританії, коли було проведено перші професійні змагання: Всесвітні ігри військових, поліцейських, пожежних тощо. Але найбільш цікавим досвідом розвитку корпоративного спорту стало проведення Всесвітніх корпоративних ігор у 1988 році в Сан-Франциско, де змогли взяти участь всі охочуючи з різних сфер бізнесу. А на сьогоднішній день багато компаній вже впроваджують локально корпоративний спорт як серед відділів, так і між українськими компаніями.

Ефективність корпоративного спорту

Подібний вид спорту прищеплюється лише серед любителів та бажаючих брати участь у подібних заходах. Ніколи не нав’язуйте участь проти волі, але пропагуйте корисні звички в робочому колективі. Часто компанія просто обирає один вид спорту, в заходах якого бере участь. Для багатьох компаній така прив’язаність стає частиною корпоративної культури та іміджу. А для згуртованості колективу на допомогу HR-фахівцю якраз й приходить корпоративний спорт. Якщо один вид спорту зацікавлює більшу частину колективу, то воно може стати непоганим засобом для тімбілдінгів, забезпечити емоційну розрядку, розряджає обстановку в колективі. Крім цього корпоративний спорт здатен:

  • навчити діяти в команді (командні види спорту вчать діяти спільно й підлаштовуватись один під одного в умовах високого навантаження для досягнення спільної мети),
  • збільшити продуктивність колективу (багато навичок зі спорту можна забрати й у повсякденне життя або роботу: витривалість, доведення справи до логічного кінця, вміння порадуватись за досягнення свого колеги та не засмучуватись при поразці),
  • налагодження контактів та взаємозв’язків (найкращі результати здобуваються серед тих філій, у яких комунікація проходить досить складно у повсякденній роботі, але подібні заходи дають змогу зрозуміти один одного, налагодити комунікацію, можливість познайомитись ближче та потоваришувати),
  • покращити лояльність співробітників (можливість для кожного з учасників приділити більше уваги деталям, концентрації на дрібницях, що створюють більшу картину й привносять свою користь),
  • виявити лідерів (інколи наявність лідерів в робочому колективі є неявним явищем, або вони можуть бути неформальними. Для багатьох це можливість розкрити свої лідерські якості та почати розвивати їх).

Можна зробити висновок, що бізнес має схожість зі спортом завдяки домінації цінності успіху. Спорт найкращим образом відпрацьовує формування важливих навичок, що так потребує український бізнес. Практикуйте корпоративний спорт на здоров’я кожного співробітника та бізнесу.

Читайте также

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 Декабрь, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 Ноябрь, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Наверх