Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Винница
  4. Транспорт, автосервис
  5. Рихтувальник

Рихтувальник

Заблокирована
16 000 грн.
  8 апреля  Винница 
Категории:Транспорт, автосервис
Данный работодатель желает, что бы вы связались с ним по телефонам указанным в контактах.
Показать контакты

Требования

Образование: средне-специальное
Опыт работы:от двух лет
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

ВИМОГИ:

Вміння працювати на СТАПЕЛІ (Р О Б О Т І для витяжки авто після ДТП), володіння знаннями витяжки кузовів та рам автомобілів, рихтування та вміння зварювання деталей автомобіля. Виставлення технологічних зазорів.Робота зі СПОТЕРОМ.

ОБОВЯЗКИ:

Рихтування автомобілів страхових компаній та клієнтів які обслуговуються на СТО.Зварювання глушників, гофр під час проходження ТО автомобілями.

УМОВИ РОБОТИ:

Станція технічного обслуговування, яка процює на ринку сервісного обслуговування більше ніж десять років запрошує на роботу спеціаліста який вміє працювати і хоче заробляти достойну та конкурентну заробітню плату на ринку рихтувально — зварювальних робіт. Ми маємо якісний інструмент, володіємо технологіями якісного ремонту, клієнтами які нам довіряють. Якісні побутові умови з душовою, щонедільне прання сецодягу, кімната для прийому їжі, холодильник для зберігання їжі, офіційне працевлаштування та отримання трудового стажу (про який потрібно думати вже сьогодні всім хто працює неофіційно!). Запрошуємо на співбесіду також працівникі які не в повному обсязі відовідають нашим вимогам, але мають талант і бажання до навчання.

Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищете работу?

  VIP вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх