RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Онлайн консультация юриста
  3. Прием на работу

Прием на работу

вопросы юристу по оформлению на работу, совместительство и пр.

Последние вопросы юристу:

марина сергеевна ( 9 Август 2011)

доброго дня! я - молодий спеціаліст. 15 липня отримала диплом про вищу юридичну освіту, кваліфікаційний рівень "магістр права". постала проблема з працевлаштуванням. на перший курс вступала за напрвленням Пенсійного фонду України. тобто відповідно до угоди укладеної між мною, замовником та навчальним закладом я повинна відпрацювати у замовника 3 роки. у 2006 році потребу у спеціалістові заявило Управління Пенсійного фонду України у Піщанському районі (Вінницька область) тобто за місцем моєї прописки та постійного проживання. в свою чергу Головне управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області дало відповідне направлення. проте зараз станом на 1 серпня 2011 року Головне управління ПФУ у Вінницькій області направляє мене на роботу в Управління ПФУ у Гайсинському районі юрисконсультом при чому на декретне місце сроком на 6 місяців мотивуючи це тим що за місцем мого проживання вільних вакансій немає. проте відповідно до Порядку працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням, затв Постановою КМУ №992 від 22 серпня 1996 року посади за штатним розписом, на які в поточному році повинні бути прийняті на роботу молоді фахівці згідно з угодою, не підлягають заміщенню іншими працівниками. У разі виробничої потреби на ці посади можуть бути прийняті інші працівники на термін до призначення на них молодих фахівців. я так розумію, що якщо на 1 січня 2011 року в Управлінні ПФУ у Піщанському районі були вакантні місця то вони повинні були триматися для мене. Але коли я проходила в даному управлінні практику в лютому-березні 2011 року при мені в лютому було прийнято двох працівників, на посаді одного з яких я б могла працювати, а саме на посаді провідного спеціаліста відділу надходження доходів, до якої є вимога про вищу юридичну освіту. крім того під час практики мені говорили про наявність вакансії провідного спеціаліста відділу призначення пенсій, до якої також є вимога про вищу юридичну освіту. але на даний момент дана вакансія кудись зникла. що порадите в моїй ситуації? сімейні обставини і матеріальне становище не дозволяють мені поїхати в м, Гайсин, де буде середній заробіток 1 500 грн, на які треба знімати житло, оплачувати комун послуги і т.д, а батьки допомагати не в змозі. як боротися? дуже надіюсь на допомогу 09.08.2011

 Посмотреть ответ
← CtrlCtrl →
21 из 38

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх