RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Онлайн консультация юриста
  3. Отпуск

Отпуск

онлайн-консультация юриста по продолжительности и оплате отпуска

Последние вопросы юристу:

Володимир (11 Декабрь 2009)

Згідно постанови Кабінету Міністрів 1290 п.2 внесення змін пропозицій, що до списків затверджених цією постановою проводиться Міністром праці та соціальної політики на підставі обґрунтованих та погоджених з Мін. охорони здоров’я клопотань відповідних Міністерств після попереднього розгляду матеріалів місцевими органами Державної експертизи умов праці .Чи зобов’язує ця постанова командирів військових частин провести атестацію робочого місця? Згідно наказу 16 від 30.011998 р. Порядок застосування списку виробництв цехів професій та посад із шкідливими умовами праці зайнятість працівників на роботах в яких дає право на щорічну додаткову відпустку. Конкретна тривалість додаткової відпустки встановлюється колективним договором залежно від атестації результатів робочих місць за умови праці і базується на результатах гігієнічної оцінки умов праці що затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я № 383/55 від 31.12.1997р.Чи є контракт підписаний військовослужбовцем таким колективним договором? Чи дає він право на одержання додаткової відпустки до 15 діб? Згідно постанови Кабінету Міністрів 1290 працівниками професії і посади які передбачені в розділі Загальних професій за всіма галузями господарства додаткова відпустка надається незалежно від того в яких виробництвах вони працюють, якщо ці професії і посади спеціально не передбачені. Чи відносяться оборонне виробництво до таких професій?

 Посмотреть ответ

Сергей ( 8 Декабрь 2009)

Сергей: Чи маю право я на додаткову оплачувану відпустку терміном на 4 місяці на підготовку та захисту дипломної роботи якщо я здобуваю другу вищу освіту.Навчаюсь на заочній формі навчання.працюю. Вопрос: #5011 - 08.12.2009. До кого мені звернутися і як правильно це зробити щоб ця відбустка була мені надана якщо директор навчального закладу де я працюю відмовляється її надати!? Дирекція базується на оцій частині закону: Тривалість додаткових оплачуваних відпусток працівникам, які здобувають другу (наступну) вищу освіту за заочною (вечірньою) формою навчання у навчальних закладах післядипломної освіти та вищих навчальних закладах, що мають у своєму підпорядкуванні підрозділи післядипломної освіти, визначається як для осіб, які навчаються на третьому і наступних курсах вищого навчального закладу відповідного рівня акредитації. Як їм пояснити правоту?

 Посмотреть ответ

Сергей ( 8 Декабрь 2009)

Дирекція базується на цій частині закону: Тривалість додаткових оплачуваних відпусток працівникам, які здобувають другу (наступну) вищу освіту за заочною (вечірньою) формою навчання у навчальних закладах післядипломної освіти та вищих навчальних закладах, що мають у своєму підпорядкуванні підрозділи післядипломної освіти, визначається як для осіб, які навчаються на третьому і наступних курсах вищого навчального закладу відповідного рівня акредитації. Відповідно: 1) на період настановних занять, виконання лабораторних робіт, складання заліків та іспитів для тих, хто навчається на першому та другому курсах у вищих навчальних закладах: першого та другого рівнів акредитації з вечірньою формою навчання - 10 календарних днів, третього та четвертого рівнів акредитації з вечірньою формою навчання - 20 календарних днів, незалежно від рівня акредитації з заочною формою навчання - 30 календарних днів; 2) на період настановних занять, виконання лабораторних робіт, складання заліків та іспитів для тих, хто навчається на третьому і наступних курсах у вищих навчальних закладах: першого та другого рівнів акредитації з вечірньою формою навчання - 20 календарних днів, третього та четвертого рівнів акредитації з вечірньою формою навчання - 30 календарних днів, незалежно від рівня акредитації з заочною формою навчання - 40 календарних днів; А не 4 місяці! Як це зрозуміти??

 Посмотреть ответ
← CtrlCtrl →
66 из 80

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх