RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Онлайн консультация юриста
  3. Другое

Другое

другие вопросы юристу, которые не вошли в основной рубрикатор раздела

Последние вопросы юристу:

Світлана (23 Январь 2020)

доброго дня. Надайте будь ласка консультацію з наступного питання: Я державний службовець. Працюю головним спеціалістом в Управлінні соціального захисту населення з 16.01.2017 року. Кожен рік отримувала щорічну відпустку та матеріальну допомогу на оздоровлення . Відповідно до Постанови КМУ №926 від 03.11.2019р. в установі скорочують 8 працівників. Мене завчасно попередили, що з 10 березня 2020 року мене буде скорочено. Відповідно до складеного графіка щорічних відпусток працівників управління на 2020 рік моя відпустка запланована на лютий 2020 року. Я написала заяву про надання мені частини щорічної відпустки 5 календарних днів(не більше, щоб не було утримання при звільнені , так як працюватиму до 10 березня 2020року) та на виплату матеріальної допомоги на оздоровлення (гарантована Законом України «Про державну службу» від 10.12.2015 року). В надані матеріальної допомоги на оздоровлення мені відмовлено, пояснивши це тим, що мій період відпустки зачіпляє 2021 рік(до 15.01.2021р.) та спираючись на ст.12 Закону України «Про відпустки» Щорічну відпустку на прохання працівника може бути поділено на частини будь-якої тривалості за умови, що основна безперервна її частина становитиме не менше 14 календарних днів. Тобто, основну частину відпустки ,14 календарних днів, я не зможу відбути в зв’язку із звільненням , тому на виплату матеріальної допомоги не маю права. Зауважу, що всім іншим працівникам , яких також скорочують ,матеріальну допомогу на оздоровлення при надані частини щорічної відпустки надають, так як у них період надання відпустки 2019-2020р. та відпустка на яку вони мають право (до дати звільнення) більше 14 к.д. Дуже прошу надати відповідь, чи маю я право на матеріальну допомогу на оздоровлення при надані частини щорічної відпустки в моєму випадку. Дякую!

 Посмотреть ответ

Лыкова Наталья Евгеньевна (16 Декабрь 2019)

Добрый день! Я стою на учете в ЦЗ - выплаты закончились в августе 2019, но так как я проходила в это время обучение (по направлению ЦЗ) , то с учета меня не сняли. Теперь, по окончанию курсов, мне предложили вакансию , по профессии, полученной на курсах, но эта вакансия мне не подходит. Работодатель отказ не подписывает,якобы берет меня и других девочек (5 человек, которые закончили эти же курсы) на неоплачиваемую стажировку на 2 недели,без оформления каких либо договоров,просто устное соглашение. В ЦЗ мне сказали , что отказаться от такой вакансии я не имею права - если будет мой отказ , они в судебном порядке заставят меня выплачивать стоимость обучения ( на данный момент Я не работаю и никакие социальные выплаты не получаю ). Подскажите, что делать в данной ситуации.

 Посмотреть ответ

Василь ( 8 Сентябрь 2019)

Доброго дня! До вас звертається за порадою асистент вчителя. В школі працюю асистентом вчителя з 2013р. До цього року я і мої колеги асистенти працювали на 0,5 ставки. На початку 2019-2020 н.р.всі вони(4 асистенти) отримали повне навнтаження (ставку) крім мене.Справа в тому, що я є також священнослужителем нашого села. Але я в церкві не маю трудової книжки,трудового договору і жодних документів які б свідчили про офіційне працевлаштування (зарплату в розмірі 2500 грн. отримую з корзини,що стоїть біля іконки. Обслуговую 190 дворів. В мої обв'язки входять служби, хрещення, похорони, вінчання. Графік роботи можна коригувати) . 1) Чи законно ввжають служіння в храмі основною роботою, а в школі - за сумісництвом? 2) Чи можу рзрахвувати на ставку асстента вчителя ( маю освіту і духовну - і державну - Кіровоградський державний педагогічний університет ( Центральноукраїнський державний педагогічний університет). імені Володимира Винниченка за спеціальністю вчитель історії. Файно дякую.

 Посмотреть ответ
← CtrlCtrl →
12 из 297

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх