RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Онлайн консультация юриста
  3. Другое

Другое

другие вопросы юристу, которые не вошли в основной рубрикатор раздела

Последние вопросы юристу:

Наташа (24 Ноябрь 2009)

Добрий день, спробую коротко описати ситуацію. Мої батьки мають невелику ділянку землі, яку вирішили преватизувати. Та коли були зроблені всі виміри, підготовлені документи, відповідь з Києва прийшла така, що ця ділянка вже преватизована людиною, якої земля знаходиться не далеко від нас. До сьогоднішнього дня цю ситуацію вирішити не вдалося. Голова сільської ради відхрещується від усього. Людина , яка робила заміри землі та земельні акти, спочатку трохи злякався, йому пригрозили позбавленням ліцензії. Він узяв всі копії документів сказавши, що в комп'ютері поміняє ділянки місцями та минуло вже більше місяця, все залишилось без змін, зателефонувавши до нього він вимкнув телефон. Підскажіть будь ласка, як вирішити цю проблему? P.S. Ділянка людей, що преватизували нашу землю, дуже крива.

 Посмотреть ответ

Віктор (22 Ноябрь 2009)

Доброго Вам здоров*я!!! Будь-ласка дайте мені відповідь на складне та важливе для нас питання. Моя родичка стала єдиною спадкоємницею після смерті ЇЇ сестри. Спадщина складається з квартири та земельної ділянки з будинком в селі.Спадщину на квартиру в нотаріуса оформили, а на землю та будинок ні.Земельна ділянка була виділена у приватну власність рішенням сільради/1999рік/ для будівництва будинку ,однак померла не до кінця оформила приватизацію, а саме отримавши державний акт на землю не зареєструвала його. В земельному відділі нам сказали,що цей акт не має юридичної сили і реєструвати його на ім*я померлої відмовились і порадили звернутися до суду.Крім того документів на будинок теж немає,так як покійна будувала його без проекту.Порадьте, як нам вирішити цю проблему,тобто як узаконити землю та будинок,щоб прийняти спадщину.Щиро вдячні Вам за відповідь!!!

 Посмотреть ответ

Віктор (22 Ноябрь 2009)

Доброго Вам здоров*я!!! Будь-ласка дайте мені відповідь на складне та важливе для нас питання. Моя родичка стала єдиною спадкоємницею після смерті ЇЇ сестри. Спадщина складається з квартири та земельної ділянки з будинком в селі.Спадщину на квартиру в нотаріуса оформили, а на землю та будинок ні.Земельна ділянка була виділена у приватну власність рішенням сільради/1999рік/ для будівництва будинку ,однак померла не до кінця оформила приватизацію, а саме отримавши державний акт на землю не зареєструвала його. В земельному відділі нам сказали,що цей акт не має юридичної сили і реєструвати його на ім*я померлої відмовились і порадили звернутися до суду.Крім того документів на будинок теж немає,так як покійна будувала його без проекту.Порадьте, як нам вирішити цю проблему,тобто як узаконити землю та будинок,щоб прийняти спадщину.Щиро вдячні Вам за відповідь!!!

 Посмотреть ответ

Ольга (22 Ноябрь 2009)

Здравствуйте уважаемые юристы! Пожалуйста, помогите разобраться в данной ситуации. У моего мужа умер отец. После него остался дом. Отец был женат, но последние несколько лет со второй женой не жил. Развестись по каким-то своим причинам не смог (или не хотел). В этом доме были прописаны - умерший отец, его жена и её старший сын. Сын жены ним не был усыновлен. Кроме моего мужа, есть еще и родная дочь. А также жива мама умершего. Завещания нет. Вопрос в том, кому и в каких частях достанется наследство? Всем - жене, родным сыну и дочери, матери - в равных частях? Или как-то иначе? Влияет ли на раздел имущества тот факт, что фактически с вторая жена около 2-3 лет не проживала с мужем? Кроме обращения в нотариальную контору еще какие-то действия нужны? Заранее благодарю за ответ. С уважением Ольга.

 Посмотреть ответ
← CtrlCtrl →
255 из 298

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх