Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 

Робота в Одесі: вакансії, резюме, працевлаштування на Jobs.ua!

Всі вакансії в Одесі
Всі резюме в Одесі

Для тих, хто шукає вакансії в цьому місті, існує окремий розділ «Робота в Одесі», де зібрані всі свіжі вакансії регіону.

Пошук роботи в Одесі можна здійснювати шляхом відправки свого резюме на актуальні вакансії цього розділу, або розмістити своє резюме в загальну базу шукачів порталу .

Якщо робота в Одесі потрібна терміново, використовуйте обидва варіанти пошуку - щоденно переглядайте свіжі вакансії в Одесі і області та паралельно не забувайте оновлювати дату свого резюме.

Вакансії в Одесі за рубриками:

Шукачу на замітку: деякі роботодавці не розміщують вакансії, а тільки проглядають резюме шукачів.

VIP компанії в Україні:

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Додати резюме

Останні вакансії в Одесі:

Якщо вам потрібен персонал розміщуйте безкоштовно вакансію на сайті!

Розміщення вакансії

РОБОТА В ОДЕСІ - ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ «ПРИВОЗ»)

«Перлина біля моря», всесвітньо відоме місто Одеса, давно стало місцем паломництва не тільки туристів, але і багатьох жителів України та СНД, які бажають жити на морському узбережжі, в місті «вічного літа».

Звичайно, робота в Одесі в такому випадку стає необхідністю, і знайти її прагне кожен, хто вирішив пов'язати своє життя з цим прекрасним містом.

Не дивлячись на те що це портове місто, робота в Одессі представлена доволі широким вибором.

Пошукачеві в Одесі надається можливість спробувати себе в абсолютно різноманітних якостях, а швидкість працевлаштування залежить тільки від бажання і власних навичок. Як і всюди, вакансії в Одесі за популярністю розподіляються, спираючись на промислову спрямованість цього регіону. Так, робота в Одесі сьогодні чекає на професіоналів в таких галузях:

  • суднобудування;
  • обробка нафти;
  • машинобудування;
  • легка харчова промисловість;
  • металообробка;
  • хімічна промисловість;
  • і, звичайно, торгівля.

Вакансії в Одесі і дещо ще

Якщо говорити про роботу, то вакансії в Одесі не обмежуються наведеним вище списком. Як і всюди, тут затребувані програмісти й менеджери з продажу, фармацевти і працівники сфери послуг. Не варто забувати, що це місто-курорт, тому робота в Одесі на сезон - один з найпопулярніших видів заробітку тут.

Якщо ви втомилися від роботи, то добре провести час в Одесі - взагалі не проблема. Безліч пляжів і численні розважальні заклади в курортний сезон однозначно не дадуть вам нудьгувати.

Тут є куди подіти себе і взимку. Одеса багата на цікаві місця і пам'ятки, відвідати які приїжджають люди з різних міст України і не тільки. Серед популярних пам'яток цього міста такі, як Приморський бульвар і всесвітньо відома Дерибасівська вулиця, Оперний театр і Літературний музей, пам'ятник Дюку, готель «Пасаж» і палац Абази.

Одним словом, подивитися тут є на що, і якщо вирішите затриматися, то робота в Одесі неодмінно знайдеться. Ну а компанія «Робота Плюс» вам в цьому допоможе.

Недарма ми займаємося працевлаштуванням українців понад 20 років і досягли успіху в цьому напрямку, забезпечивши стабільною роботою понад п'ятнадцять мільйонів пошукачів. Тож вирішивши, що вакансії в Одесі, це те, що вам потрібно, «Не робіть собі нерви», як кажуть тут, і почніть пошук вже зараз на нашому сайті.

 Гарячі вакансії

↑ Вгору