UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керiвники
  4. Начальник цеху науково-дослідних і промислових робіт

Начальник цеху науково-дослідних і промислових робіт

Завдання та обов’язки. Керує діяльністю цеху з забезпечення ритмічного проведення промислово-дослідних робіт і виконання тематичних досліджень. Забезпечує своєчасне виконання заходів щодо підвищення якості гідродинамічних досліджень свердловин і пластів. Забезпечує виконання оперативних завдань з дослідження свердловин. Забезпечує контроль за підготовкою свердловин до проведення дослідних робіт. Керує розробленням завдань з виконання геологопромислових, промислово-геофізичних, фізико-хімічних досліджень і аналітичних робіт. Вживає заходів щодо удосконалення методики проведення дослідних і аналітичних робіт, скорочення термінів та їх вартості. Контролює роботу лабораторій розроблень, глибинних досліджень і групи геофізичних досліджень.

Складає річні заявки на придбання необхідного обладнання, апаратури, приладів, інструментів, хімреагентів і забезпечує їх раціональне використання та збереження. Контролює забезпеченість лабораторій матеріально-технічними засобами, спецтехнікою і оперативним транспортом. Забезпечує своєчасне складання актів на списання обладнання, машин, які прийшли у непридатність. Аналізує результати виробничо-господарської діяльності цеху. Бере участь у розробленні та впровадженні заходів щодо удосконалення організації праці, виробництва і керування, підвищення якості досліджень. Координує діяльність дослідних бригад і лабораторій цеху. Проводить технічну підготовку персоналу. Забезпечує своєчасне складання і подання звітів про проведення досліджень і аналітичної роботи.

Повинен знати: постанови, накази, розпорядження, методичні, нормативні та інші керівні матеріали, які стосуються розробки родовищ нафтового району і проведення дослідних робіт; технологію розробки нафтових і газових родовищ; обладнання і контрольно-вимірювальні прилади, які використовуються при дослідженнях, та правила їх експлуатації; геологічну характеристику родовищ; методи визначення фізико-хімічних властивостей нафти, газу, пластових вод, які закачуються в пласт; методи і організацію проведення науково-дослідних робіт; основи економіки, організації виробництва, праці та керування; основи трудового законодавства; основи законодавства про охорону надр і навколишнього середовища; навички роботи з персоналом; правила і норми охорони праці та пожежної безпеки.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта у галузі управління. Стаж роботи за професією з оперативного керування виробництвом: для магістра або спеціаліста — не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору