Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Робітники
  4. Доглядач вогнів

Доглядач вогнів

3-й розряд

Завдання та обов’язки. Забезпечує безперебійну роботу плавучих засобів навігаційного огородження, які обслуговує. Контролює справне горіння вогнів та правильність позиції світлооптичного ліхтаря. Проводить заміну ацетиленових балонів та акумуляторів, електроламп та газосвітильних трубок, що перегоріли. Здійснює догляд за світлооптичною апаратурою. Проводить якісний монтаж, озброєння та встановлення плавучих знаків засобів навігаційного огородження на штатні місця, а також їх своєчасну сезонну заміну й консервування в осінній період.

Бере участь у постановці та здійманні буїв, знаків та інших засобів навігаційного огородження. Вимірює глибини лотом та іншим способом. Стежить за справною роботою вентиляції й утриманням у чистоті приміщень для зберігання ацетиленових балонів та світлооптичної апаратури. Виконує необхідні вантажно-розвантажувальні роботи на березі та на плавзасобах. Забезпечує керування весловим і моторним човном під час перевезення людей.

Повинен знати: навігаційно-гідрографічні та гідрометеорологічні властивості й навігаційне обладнання району, що обслуговується судном; типи та марки світлооптичної апаратури; правила будови та безпечної експлуатації посудин, що знаходяться під тиском; правила користування вимірювальними приладами; правила розбивки та маркування промірного троса; правила подавання та приймання звукових та зорових сигналів; елементарні знання з електротехніки; правила керування весловим та моторним човном; способи навантаження, розвантаження та вкладання вантажів, що потребують обережності; прийоми виконання слюсарних, теслярських та такелажних робіт.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору