Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Бариста-продавец

  3 січня Одеса 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від року

Опис вакансії

Требования: желательно девушка от 20 лет, порядочная, активная, приветливая, умеющая продавать. Желательно с о/р, возможно обучение.

Условия работы: Сеть «Традиции» приглашает на работу активных молодых людей в кофейню «Друзья», г/р с 7.30 до 16.00, 5 дней в неделю. Р-к Староконный.

Обязанности: приготовление и продажа кофейных напитков, продуктов питания. Срочно!

097−527−52−93, 096−395−93−24, 095−157−25−21 Анна, Анастасия

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору