Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Фармацевт

 11 січня Дніпро 

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від року

Опис вакансії

Требования: Высшее\ среднее фармацевтическое образование, опыт работы от 1 года, знание лекарственных препаратов, навыки работы на кассовом аппарате, знание ассортимента и кассовой дисциплины, уверенный пользователь ПК.

Условия работы: Комфортные условия работы.

Обязанности: Работа за первым столом, реализация фармацевтическихпрепаратов населению, оказание профессиональной консультации покупателей по лекарственным средствам, контроль сроков годности.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору