Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Фінансовий аналітик

 12 січня Львів 
Категорії:Консалтинг

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Компанія Varenycia Manufacture Підкорюємо природу деревини. Досконалість простору — наша філософія. Кухні, вітальні, гардеробні, спальні, сходи, шафи, взагалі усе, що ви можете уявити ми втілюємо у реальність.

Запрошуємо в команду фінансового аналітика, людину яка на «Ти» з цифрами!

Вимоги:

Освіта — вища профільна. Впевнений користувач програмам 1С, Word, Excel, навички в автоматизації бізнес-процесів, постановці технічних завдань по налаштуванню 1С. Досконале знання податкового законодавства України та бухгалтерського обліку. Досвід роботи із великими об'ємами документації, навички написання регламентів процесів обліку. Досвідчений фахівець, з практикою роботи в зовнішньо-економічній діяльності, від 3-х років. Системність в роботі, яскраво виражені організаторські здібності, порядність, відповідальність, не конфліктність, доброзичливість, гнучкість. Висока здатність проводити аналіз економіки підприємства, розуміння процесів побудови економіки підприємства.

Обов’язки:

Підтримка процесів бухгалтерського та фінансового обліку підприємства на високому рівні. Оптимізація процесів ведення обліку контроль термінів здачі звітності. Закриття звітних періодів, аналіз рахунків, підготовка та здача звітності. контроль за обліком грошових потоків, товарів. Складання бухгалтерської та податкової звітності; адміністрування та контроль роботи працівників бухгалтерії. Супровід податкових перевірок, комунікація з контролюючими органами. Відстеження змін в законодавчій сфері оподаткування Оптимізація оподаткування підприємства згідно з чинним законодавством. Підготовка звітності (щомісячної, річної) згідно міжнародних стандартів; Моніторинг та планування грошових потоків, рахунків та інших фінансових операцій; Пошук методів та практик, для мінімізації фінансових ризиків; Розробка політик та процедур для фінансової служби; Бюджетування підприємства

Чекаємо Ваше резюме з вказаним рівнем заробітної плати.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

↑ Вгору