Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Менеджер по продажам

Заблокована
  9 лютого  Київ 

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

Предприятию требуется Менеджер по продажам полиграфических материалов (офсетные краски. жидкие краски - водоразбавляемые и спирторазбавляемые для флексографской печати). Возраст жел. 25-40 лет, ВО (желательно химическое, полиграфическое и др.), знание ПК, ОР от 2 лет. З/п по итогам переговоров сторон. Официальное трудоустройство, оплачиваемый отпуск 24 календарных дня, корпоративная мобильная связь, работа: с 8.30 до 17.00. Месторасположение офиса - ст.м «Лесная». Возможно обучение на рабочем месте. Резюме на адрес.
Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору