Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Менеджер з продажу будівельних матеріалів

15 000 грн.
  4 січня Одеса 

Вимоги

Освіта:середньо-спеціальна
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Дзвонити в робочий час з 9: 00−18: 00

Вимоги: Технічний склад розуму, ентузіазм, цілеспрямованість, 100% віддача, прагнення бути кращим.

Умови роботи: В літньо-осінній сезон можливий ненормований графік, який виправдовується підвищенням зарплати. Офіційне працевлаштування. Гарний колектив. Корпоративи))

Обов’язки: Професіоналізм в організації процесу гуртового та роздрібного продажу будівельних матеріалів (покрівельні і фасадні матеріали, гідроізоляція і теплоізоляція, вся продукція на сайті www.krovlia.od.ua), контроль оформлення документів (рахунки, видаткові, довіреності, оплати, наряди на виробництво).

Робота цікава і колектив у нас гарний:)

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору