Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Повар

9 000 грн.
  3 січня Одеса 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від двох років

Опис вакансії

Бекерай «Sdoba» ищет повара-универсала с творческим потенциалом, желанием работать и любовью к своему делу! Коллектив творческий, дружелюбный с чувством юмора, объединенный общей целью — «стать лучшими в городе»! За два года работы, секретом успеха стала именно любовь к работе и желание делать лучше других! В хороших условиях при качественных продуктах и веселом коллективе невозможно иначе! Если вы хотите получать удовольствие и заработок от любимого дела — Вам к нам!!!

График работы: 4 через 2 Время работы с 8−00 до 18−00, суббота, воскресенье с 9−00 до 18−00. Оплата 400 грн. в день.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору