Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Повар

5 500 грн.
  9 січня Дніпро 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Требования:Желание обучаться, ответственность, трудолюбие, оптимизм, доброжелательностьМы предлагаем:Стабильную зарплату с регулярными премиями, карьерный рост, лояльное отношение к своей команде, ведь к цели мы идём вместе. Бесплатные обеды. З/П 1 раз в неделю. 5-ти дневный график (понедельник-пятница). С 7 до 18.Наша сеть заведений, предложит вам наиболее удобное для вас, расположение места работы, ближайшее к вашему дому. Если вы хотите получить хороший опыт и стабильную зарплату, ждём вас в нашем дружном коллективе!!!Обязанности:Приготовления домашней украинской кухни. поддержка чистоты рабочего места. опыт работы в общепите желателен.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору