Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Продавец сендвичей

5 500 грн.
 22 грудня 2017 Дніпро 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

В сеть сендвич-баров RoadHouse To Go в связи с открытием нового заведения требуется повар-продавец.

Все, что нужно от сотрудника - искренне улыбаться гостям, и собирать из заготовок сендвичи.

Нам подходят приветливые и дружелюбные парни и девушки желательно до 30 лет (ни в коем случае не против более взрослых, просто коллектив у нас молодой, сверстникам легче работать вместе).

Своим сотрудникам мы предлагаем стабильную зарплату, официальное оформление, штатное питание, симпатичного напарника и лояльного руководителя.

График работы 2/2, с 8:00 до 21:00, место - либо р-н Автовокзала (ул.Ак.Павлова), либо р-н ТРК Дафи (ул.Генерала Пушкина).

Если остались вопросы - звоните по номеру.

Можете посмотреть на нас здесь https://www.instagram.com/roadhouse.to.go/

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

↑ Вгору