Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

SEO-копирайтер

5 000 грн.
  5 січня Дніпро 
Категорії:IT, WEB фахівці

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від року
Графік роботи:віддалена робота

Опис вакансії

Если копирайт, Ваш основной доход — предоставим необходимый объем (постоянный поток) заказав. Темы самые разнообразные, от описания криптовалют, товаров для интернет магазинов, до медицинских статей и статей по описанию автомобилей, проще говоря темы для работы любые, кроме запрещенных заКоном.Темы на выбор не предоставляем, если вы профи — вам это не нужно.

Обязательно наличие Вайбер или Ватсап

Требования: если у вас нет опыта — не тратьте мое и свое время.1.Опыт работы в копирайте не менее 1года;2. умение писать от 10тыс/зн в день(4 полных страницы 14м шрифотм);3.грамотное изложение и правописание. Ответственность, профессионализм, пунктуальность.Задержка — заказа равносильна просрочке сдачи.

Условия работы: — удаленнаяОбязанности: — написание текстов в необходимом объеме и тематике согласно ТЗ

Оплата на карту Приватбанка 15грн за 1тыс зн б/пВ дальнейшем возможно повышение тарифа.


Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 VIP вакансії

↑ Вгору