Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Швея по пошиву штор

8 000 грн.
 10 січня Одеса 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Опыт работы по пошиву и крою штор, покрывал, подушек и т. д. от 2 лет и выше. Опыт работы по пошиву в салонах штор или дизайнерских мастерских. Соблюдение графика работы с 9.00 до 18.00.Высокая производительность.Приветствуются творческие личности и работники с ВЫСОКИМ КПД качественного пошива и работа в коллективе.

Условия работы:

оборудованная мастерская на п.Котовского

Обязанности:

Исполнение заказов в срок, профессионализм, соблюдение чистоты на рабочем месте.Соблюдение режима рабочего дня. Дополнительно заработок: Навески штор у заказчика.

PS: на обучение не берем! Требуются специалисты, РАБОТА с января 2018 г.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору