Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Техник-монтажник

5 000 грн.
 27 грудня 2017 Дніпро 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

В охраное агенство требуется:

техник-монтажник с навыками монтажа охрано-пожарной сигнализации, СКД, видеонаблюдение и технического обслуживания систем безопасности.

График работы:

Полный/не полный рабочий день.

Зароботная плата:

ставка + хороший % от монтажа.

Требования: Знание электроники, знание принципа построения слаботочных систем, пунктуальность, умение планировать рабочий день. Умение и чтение схем, программирования, умение работать с инструментом.

Обязанности: Монтаж систем видеонаблюдения СКД, СКС. Протяжка кабельных сетей, настройка оборудования. Составление материального отчета.

Условия работы: Не полный рабочий день.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору