Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Торговый представитель

Заблокована
12 000 грн.
  8 лютого  Київ 

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

В компанию требуется Торговый представитель. З/п от 12000 до 17000 грн + бонусы. Треб.: выполнение плана продаж, посещение ТТ согласно утвержденному маршруту, повышение лояльности к компании, работа с документацией, работа с дебиторской задолженностью, ОР на аналогичной должности от 1 года (предпочтительно с алкогольной продукцией). Личные качества: ответственность, коммуникабельность, организованность, активность. внимательность, нацеленность на результат, презентабельный внешний вид. Мы предлагаем: своевременную выплату з/п, молодой дружный коллектив профессионалов, реальная возможность карьерного роста, официальное оформление.
Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору