Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Водитель-экспедитор

7 000 грн.
 26 грудня 2017 Дніпро 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від двох років

Опис вакансії

ООО «Дон-Терминал» - уверенно развивающаяся компания с многолетним опытом работы на рынке смазочных материалов. Наша компанияявляется официальным дистрибьюторомконцерна TOTAL (Франция), нефтяной компании ORLEN OIL (Польша), прямым импортером широкого ассортимента технических масел и смазок ведущих производителей СНГ и Европы. Мы выстраиваем комплексное взаимодействие с потребителями в сегменте В2В на основе грамотной инжиниринговой поддержки, применения эффективных смазочных материалов, оперативного решения задач.

В связи с развитием объявляем об открытии вакансии Водителя-экспедитора на автомобиль предприятия для развозки технических масел и смазок по Днепропетровской, Запорожской, Донецкой областям.

Требования:

  • опыт работы от 2-х лет;
  • категория В, С;
  • возраст желательно от 25-50 лет.

Условия работы:

  • пятидневка с 8.00 до 17.00;
  • официальное трудоустройство;
  • дружный коллектив.
Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

 
↑ Вгору