Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Водитель категории В

11 500 грн.
  4 січня Одеса 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від п'яти років

Опис вакансії

Требования: водительское удостоверение категории «В»

Условия работы:легковой автомобиль

Обязанности:перевозка по городу Одесса

Водитель на авто фирмы для работы в такси. Предоставляем автомобиль ДЕУ Ланос, топливо, заказы, страховку. Автомобиль ремонтирует и обслуживает наше СТО. Зарплату выплачиваем ежедневно, после каждой смены. График работы: ежедневно или сутки через сутки. Автомобиль полностью оборудован под работу в такси.


Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору