Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Работа в Украине
 2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
 3. ВНЗ Хмельницького. Інженерія, виробництво, робочі спеціальності

ВНЗ Хмельницького. Інженерія, виробництво, робочі спеціальності

Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

 • Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького

  Адрес: м. Хмельницький, вул. Шевченка, 46 (в/ч 9960)

  Факультети спеціальності: - "Охорона та захист державного кордону"; - "Оперативно-службова діяльність та управління діями прикордонних підрозділів (частин, з'єднань)"; - "Правоохоронна діяльність"; - "Переклад"; - "Автомобілі та автомобільне господарство"

 • Хмельницький інститут конструювання, моделювання швейних виробів

  Адрес: м. Хмельницький, вул. Молодіжна, 12/1

  Факультети - технологічний.

 • Хмельницький національний університет

  Адрес: м. Хмельницький, вул. Інститутська, 11

  Факультети - економічний; - бізнесу; - менеджменту; - гуманітарно-педагогічний; - міжнародних відносин; - інженерної механіки; - прикладної математики та комп'ютерних технологій; - технологій і дизайну; - телекомунікаційних систем; - комп'ютерних систем та програмування.

 • Подільський державний аграрно-технічний університет

  Адрес: Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Шевченка, 13

  Факультети - біотехнологічний; - ветеринарної медицини; - інститут агротехнологій; - інститут бізнесу і фінансів; - інститут механізації та електрифікації сільського господарства.

 • Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

  Адрес: Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Огієнка, 61

  Факультети - педагогічний; - фізичної культури; - історичний; - української філології та журналістики; - іноземної філології; - корекційної та соціальної педагогіки і психології; - фізико-математичний; - природничий; - економічний; - військової підготовки; - військовий коледж сержантського складу

Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

↑ Вгору