Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. ВНЗ Тернополя. Будівництво, архітектура, нерухомість

ВНЗ Тернополя. Будівництво, архітектура, нерухомість

Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

  • Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя

    Адрес: м. Тернопіль, вул. Руська, 56

    Факультети - комп'ютерних технологій; - електромеханічний; - комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії; - механіко-технологічний; - управління та бізнесу у виробництві; - машинобудування та харчових технологій; - економіки і підприємницької діяльності; - контрольно-вимірювальних та радіокомп'ютерних систем; - по роботі з іноземними студентами

Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

↑ Вгору