Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Работа в Украине
 2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
 3. ВНЗ Тернополя. Юриспруденція, консалтинг, страхування

ВНЗ Тернополя. Юриспруденція, консалтинг, страхування

Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

 • Тернопільська академія народного господарства

  Адрес: м. Тернопіль, вул. Львівська, 11

  Факультети - економіка та підприємництво; - комп’ютерні науки; - менеджмент; - право.

 • Галицький інститут імені В’ячеслава Чорновола

  Адрес: м. Тернопіль, вул. Б. Хмельницького, 15

  Факультети - право; - економіка підприємства; - фінанси і кредит; - видавнича справа та редагування; - реклама та зв'язки з громадськістю; - туризм; - політологія.

 • Тернопільський національний економічний університет

  Адрес: м. Тернопіль, вул. Львівська, 11

  Факультети - міжнародного бізнесу і менеджменту; - обліку та аудиту; - фінансів; - економіки та управління; - банківського бізнесу; - аграрної економіки та менеджменту; - комп'ютерних інформаційних технологій; - юридичний; - економіки і менеджменту інвестицій.

Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

↑ Вгору