Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Работа в Украине
 2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
 3. ВНЗ Житомира. Менеджери середньої ланки

ВНЗ Житомира. Менеджери середньої ланки

Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

 • Університет "Україна", Житомирський економіко-гуманітарний інститут

  Адрес: м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 52

  Факультети Соціологічно-реабілітаційний: - соціальна робота, - фізична реабілітація. Управлінсько-інформаційний: - менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, - міжнародна інформація.

 • Житомирський державний технологічний університет

  Адрес: м. Житомир, вул. Черняховського, 103

  Факультети - інформаційно-комп'ютерних технологій; - обліково-фінансовий; - економіки та менеджменту; - інженерної механіки; - гiрничо-екологiчний; - обліково-фінансовий.

 • Житомирський державний університет ім.Івана Франка

  Адрес: м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 40

  Факультети - історичний; - природничий; - соціально-психологічний; - фізико-математичний; - фізичного виховання; - педагогіки; - іноземної філології; - філології та журналістики.

 • Київський Інститут Бізнесу та Технологій (КІБіТ)

  Адрес: м. Київ, пров. Зоряний, 1/5

  Факультети факультет економіки: - облік та оподаткування; - фінанси, банківська справа і страхування факультет менеджменту: - менеджмент; - публічне управління і адміністрування факультет психології: - психологія

Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

↑ Вгору