Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Вакансії
 3. Київ
 4. Робота редактор в Києві
 5. редактор

Робота редактор в Києві

Вакансії 1-1 з 1
Показати: 
Підпишіться на розсилку вакансий редактор в Києві

Підписавшись, Ви будете отримувати щоденну поштову розсилку вакансій, відповідних параметрам пошуку

 • Редактор  8 000 грн.

  ТОВ 'Юрінком Інтер'   Київ
  Освіта: повна вища Досвід роботи: від року Графік роботи: повний робочий день

  Вимоги: Відповідає за граматику й стилістику редагованого рукопису. Здійснює літературне опрацювання авторського оригіналу,...

Редактор Київ

Редактор - та людина, яка займається корегуванням і доведенням будь-якого об'єкта до необхідної форми. Існують редактори літературні, технічні, наукові, художні, фільмів тощо.

Робота редактором у Києві

У столиці безліч компаній, які можуть запропонувати роботу редактора в Києві. Від нього вимагають якісного знання професії, наявність відповідних навичок за напрямком діяльності, особисті якості, що допомагають у праці. Якщо ви маєте професійний досвід на цій посаді - це стане прекрасним доповненням до вашого резюме і зробить вас гідним конкурентом серед інших претендентів. При заповненні резюме, обов'язково вказуйте попереднє місце роботи і терміни. Якщо у вас великий досвід, додайте до резюме рекомендаційний лист. Він завжди є запорукою вашого успіху і підтвердженням вашого досвіду.

Вакансії редактора в Києві

Знайти вакансії за фахом в Києві можна на порталі про роботу. Це універсальний сайт для пошукачів та роботодавців, метою якого є надання послуг як першим, так і другим для пошуку роботи або персоналу. Система сайту побудована таким чином, щоб користувач міг ефективно і успішно знайти робоче місце за фахом, напрямком діяльності та місцем проживання, а роботодавець міг обрати з переліку резюме компетентного фахівця в компанію. За допомогою системи сайту ви можете:

 • реєструватися на сайті і підписуватися на розсилку свіжих пропозицій від прямих роботодавців,
 • складати резюме, завантажувати його і розсилати у вподобані компанії,
 • вивчати інформацію про компанії.

Робота редактора і виконувані ним обов'язки в Києві залежно від спрямованості діяльності можуть змінюватися. Роботодавці вважають за краще брати на підприємство фахівців з досвідом.

Шукаєте роботу?

Пропоную роботу

Свіжий номер в онлайні вже з суботи

пропоную роботу

Часто шукають:

↑ Вгору